Z WIZYTĄ W ,,JAKUBKU” - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

Z WIZYTĄ W ,,JAKUBKU”

Data publikacji 12.04.2019

Dzielnicowy odwiedził dzieci w Przedszkolu Niepublicznym ,,Jakubek” w Płonnem. W trakcie wizyty przedszkolaki miały okazję porozmawiać z policjantem o podstawowych zasadach jakich należy przestrzegać aby być bezpiecznym w drodze do przedszkola oraz w drodze do domu. Na zakończenie spotkania mundurowy przeprowadził dla najmłodszych zajęcia praktyczne na drodze.

Podczas spotkania mł. asp. Dariusz Krzemiński przypomniał najmłodszym o podstawowych zasadach bezpiecznej zabawy w przedszkolu i w domu. Policjant rozmawiał również z dziećmi na temat zasad jakie należy zachować, aby droga do i z przedszkola była naprawdę bezpieczna oraz o sposobie postępowania w przypadku kontaktu z osobą obcą.

Maluch miały okazje zapoznać się z „akcesoriami” jakie policjant posiada w służbie m.in. radiostacją oraz zwiedzić radiowóz.

Następnie mł. asp. Dariusz Krzemiński przeprowadził zajęcia praktyczne na drodze podczas których przedszkolaki wykazały się niebywałą aktywnością oraz wiedzą o zasadach korzystania z drogi.

 

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska